۱۵
خرداد

قیمت پله گرد

آنچه در این مطلب می خوانیم:

– قیمت پله گرد

– عوامل موثر در قیمت سازه

– هزینه های جانبی اجرای پروژه برای مشتری

– مراحل اجرای پله

قیمت کف پله (توضیحات کامل در بخش دوم)

– قیمت نرده پله (توضیحات کامل در بخش سوم)

 

 

هزینه ساخت، نصب و تکمیل یک پله ی دکوراتیو چقدر است؟ (بخش اول- سازه فلزی)

جهت پاسخ کامل به این سوال بهتر می باشد شما اطلاعاتی در مورد مراحل تولید و روند اجرای پروژه داشته باشید.

پروژه از سه قسمت اصلی تشکیل شده است:

1- ساخت سازه اصلی

2- ساخت و آماده کردن کف پله های تکمیلی (از جنس چوب، سنگ، پلکسی و …)

3- ساخت و آماده کردن نرده (از جنس چوب، شیشه، آلومینیوم و …)

مطلب پیشنهادی : پله گرد دست دوم

مراحل اجرای پله:

ساخت یک پله دکوراتیو توسط سه تیم متخصص در سه کارگاه مجزا تولید می گردد که می توانند زیر نظر یک شرکت اداره گردند و یا به صورت جداگانه مدیریت شوند. در این صورت مشتری این حق را دارد که فقط با یک شرکت جهت انجام تمام کارها قرارداد امضاء نماید.

در ابتدا می بایست شما در مورد سازه فلزی پله گرد خود تصمیم بگیرید؛

* تصمیم بگیرید طرح مورد نظر شما چگونه باشد؟

* مدل اجرای طرح نهایی (سازه پله) به چه شکل است؟

* مراحل کار از زمان برقراری ارتباط با مجموعه سازنده پله تا تحویل سازه چگونه است؟

و بسیاری از موارد دیگر که شاید برای شما سوال باشد و ما به تمام سوالات داخل سایت پاسخ خواهیم داد.

مرحله بعد از تهیه و نصب سازه فلزی پله تصمیم گیری در مورد پوشش نهایی پله است. این تصمیم الزاما پس از ساخت گرفته نخواهد شد بلکه پیشنهاد ما این است که در همان مرحله طراحی به این پوشش فکر کنید تا در صورت لزوم تدابیر موردنیاز در هنگام ساخت نیز اندیشیده شود. شما در این مرحله می توانید برای پوشش نهایی اقدام کنید. در اینجا باز هم تصمیم با شماست که پیگیری اجرای پروژه تکمیل توسط شما صورت پذیرد یا با مدیریت مجموعه ما و تحت نظارت همکاران فنی صورت بگیرد و در نهایت شما ذهنیت به واقعیت تبدیل شده ی خود را از ما دریافت کنید.

همراه با پیشروی این مرحله از کار می بایست نرده مورد نظر خود را نیز انتخاب نمایید. گاهی اجرای نرده و کف پله با هم انجام می شود گاهی هم به صورت مجاز و  بر اساس شرایط یکی بر دیگری مقدم است.

قیمت پله گرد (سازه پله):

هزینه های ساخت سازه و استراکچر اصلی پله بعد از بازدید و طراحی اولیه نسبت به شرایط محل، نوع ساخت پله و نصب آن دارد. در شرایط طبیعی قیمت بر اساس ارتفاع کف تا کف نهایی و مطابق با مدل اجرایی که شما انتخاب می فرمایید اعلام می شود. مدل ها شامل حول لوله، دو محور ورق، تک محور کنسولی، زیرمحور و دو محور باکس می باشد که به طور کلی بازه قیمت آنها از متر ارتفاعی 10/000/000 ریال تا متر ارتفاعی 35/000/000 ریال می باشد.

لازم به ذکر است که پله تک محور کنسولی تنها مدلیست که در آن قیمت تابع طول کف پله است. یعنی هرچقدر طول کف پله از طول تعریف شده (85 سانتی متر) بیشتر شود می بایست باکس متصل به آن بیشتر تقویت شود. این تقویت گاهی با اضافه کردن عنصر مازاد و موثر، گاهی با تغییر در مصالح به کار برده شده و گاهی نیز با اعمال هر دو روش انجام می شود. بنابراین به طور طبیعی قیمت آن بسیار افزایش خواهد یافت.
برای درک بهتر محاسبه قیمت در این شرایط نمونه ای خدمت شما توضیح داده خواهد شد:
به طور مثال اگر سازه ای که ارتفاع از کف طبقه پایین تا کف نهایی طبقه بالا 3 متر باشد و در صورتی که قیمت سازه مدل اجرای X را 10/000/000 ریال در نظر بگیریم:

30/000/000 = 10/000/000× 3

بنابراین هزینه تولید سازه مدل X به ارتفاع 3 متر معادل 30/000/000 ریال خواهد بود.

منظور از شرایط طبیعی چیست؟ آیا در شرایطی دیگر مشتری هزینه ای متحمل می شود؟
مواردی شامل خرید و نصب پلیت، تهیه جرثقیل (در صورت لزوم)، نورد تیرآهن وید به منظور بستن محیط پله به فرم دلخواه مشتری (اصطلاحا آهن کشی وید گفته می شود)، ارسال سازه و جابجایی آن به محل قرارگیری و نصب سازه به عهده مشتری است.
برخی از شرکت ها با اعمال هزینه های فوق بر روی فاکتور تولید تصور رایگان بودن این خدمات را برای مشتری فراهم می آورند اما ما با جداسازی تمام مراحل از تولید سازه اصلی این امکان را برای مشتری فراهم کرده ایم تا برای کاهش هزینه های اجرا هر کدام از موارد را که امکان و توانایی اجرای آن را دارند به عهده بگیرند و هر مورد را که تمایل دارند اجرای آن با مجموعه ما باشد با پرداخت هزینه به ما بسپارند. ریز مراحل به همراه قیمت آن تحت عنوان آنالیزبهای تولید خدمت مشتری ارائه می گردد تا با دید کامل نسبت به هزینه ها و مراحل تصمیم گیری کنند.
در صورتیکه شما مصمم به اجرای هر آیتم توسط کادر فنی خود باشید مجموعه ما با ارائه مشاوره رایگان در تمام آن مدت در کنار شما خواهد بود.

سوال هایی که با خواندن این متن به آنها پاسخ گفتیم:

– هزینه پله گرد چقدر است؟

– هزینه های اجرای پله گرد دکوراتیو از طراحی تا تکمیل چقدر است؟

– مراحل اجرای پله کدام است؟

 

آنچه در این مطلب می خوانیم:

– قیمت سازه پله

– عوامل موثر در قیمت سازه

– هزینه های جانبی اجرای پروژه برای مشتری

– مراحل اجرای پله

– قیمت کف پله گرد چوبی

– قیمت نرده پله