• تلفن: 02144742557
  • ایمیل: info@iranstairs.ir
  • ساعات کاری: 09:00-17:00

پله گرد تک محور کنسولی بیرونی – تهران

پله گرد تک محور کنسولی خارجی – تهران

تاریخ                 اسفند 96
موقعیت             تهران- مقدس اردبیلی
ابعاد وید            160 * 160 سانتیمتر
ارتفاع طبقه        360 سانتیمتر
مدل اجرا           تک محور کنسولی از بیرون

 

پاساژ دایاموند واقع در خیابان مقدس اردبیلی است. چندین واحد از این پاساژ که در زمینه فروش جواهرات فعالیت دارند محل اجرای پروژه فوق می باشد. یکی از مدل های اجرا شده در محل مذکور پله تک محور کنسولی از بیرون می باشد.

به دلیل محدودیت در ابعاد و کوچکی فضا، برای طراحی پله ابعادی در حدود 160*160 سانتیمتر در اختیار ما قرار دادند. بنابراین این پله دارای ابعاد کوچکی خواهد بود. اما جای نگرانی نیست؛ به دلیل اینکه این ابعاد کوچک برای تردد محدود افراد که قاعدتا کارکنان مغازه می باشند پاسخگو و مناسب است.

 

مدل اجرای پله به صورت زیر محور و یا تک محور کنسولی امکان استفاده مفید از کف پله را می دهد. در مدل پله تک محور کنسولی اجرای نرده در هر دو طرف قابل اجرا می باشد؛ در سمتی که شاسی وجود دارد نرده بروی آن باکس اجرا می شود . در سمتی که کف پله ها آزاد می باشد نرده بر روی کف پله اجرا می شود. این اجرا می تواند بر روی سطح کف پله باشد که قاعدتا بخشی از طول کف پله کم می شود و در صورتی که نرده از کنار کف پله گرفته شود سطح کف پله را اشغال نمی کند و طول بیشتری در اختیار شما قرار می دهد.

 

پله با چرخش کمی بیشتر از 360 درجه با ارتفاع 22.5 هر کف پله از کف پله دیگر چندان فضایی را اشغال نکرده است و برای تردد فرد مناسب می باشد. پاگرد انتهایی نیز با داشتن فاصله به همان میزان 22.5 سانتیمتر از کف بالا، بعنوان یک کف پله استفاده می شود که این مورد باعث افزایش ارتفاع سرگیری و قرار گرفتن شروع و پایان پله در نقاطی مناسب و در دسترس می شود.

 

با توجه به دکوراسیون با رنگ سفید و نور زرد و سفید، پوشاندن پله با رنگ و متریال سفید رنگ و نرده های طلایی رنگ، پله کاملا با محیط هماهنگ شده و در آن پنهان گردیده که از نظر بعضی افراد بسیار جالب و پسندیده است.