project_14

ایران استیرز مجموعه ای است که از دل سازمان فنی و مهندسی سافلکو متولد شده است. شرکت سافلکو در اواخر سال 1396 بر آن شد تا دو بخش مهندسی و فروش خود را با نام ایران استیرز جهت ارائه خدمات فنی-مهندسی و فروش پله پیچ و پله دوبلکس به مشتریان خود معرفی کند. حال این مجموعه که متشکل از مهندسین طراح و مشاوران فروش سافلکو می باشد به دنبال رشد، تجلی و تکوین این علم در عرصه ساخت پله بعد از چندین سال فعالیت و آموزش است.  بنابراین شما با مجموعه ای نوپا و تازه کار روبرو نیستید بلکه با افرادی در ارتباط هستید که در مجموعه ای خوش نام، حرفه ای و با تجربه پرورش و رشد یافته اند و اکنون با تجربه افراد با سابقه و ایده های نوین تیم جوان برای ارائه خدمات حضور یافته اند.

ما در اینجا گرد آمدیم تا به شما کمک کنیم که بتوانید فکر و تصور خود را در مورد پله ای که در ذهنتان ساخته اید به روی کاغذ بیاورید و آن را به واقعیت تبدیل کنید. شما هر آنچه را که در ذهن دارید به ما بگویید مهندسان ما آن را با علم مهندسی روز و با تبعیت از اصول تعریف شده طراحی و تولید می کنند.

ما در اینجا صرفا پله نمی فروشیم، ما هستیم تا هنر و علم خود را در غالب پله پیچ و پله دوبلکس به شما عرضه کنیم.

مجموعه ایران استیرز متشکل از مهندسان مکانیک، معمار و عمران که در طراحی و ساخت سازه پله نقش آفرینی می کنند. بعلاوه مهندسان و استادان با تجربه در زمینه دکوراسیون و تکمیل سازه فلزی پله حضور دارند تا به شما در انتخاب و اجرای پوشش پله و نرده آن کمک کنند.

بنابراین کافیست شما به ما بگویید چه نوع پله دوبلکس می خواهید، ما آن را برای شما می سازیم.